Готові вироби

Пошиття одягу на замовлення в My Designer: особливості

Виглядати модно, стильно, доречно в при конкретних умовах завдання кожної сучасної людини. Але водночас не жертвувати зручністю і комфортом. У магазинах і бутиках підібрати унікальний образ складно і достатньо дорого. Альтернативне рішення — пошиття одягу на замовлення.

Готові поєднання для простих покупок

В Україні унікальний сервіс повного циклу пошиття стильного одягу — ательє My Designer. На його сторінках запропоновані понад 300 моделей одягу для чоловіків, жінок, дітей, колекції варіативної сезонності. Досвідчені майстри відразу підібрали оптимальні склади тканин для літніх, весняних, демісезонних образів.

Чому варто вибрати замовлення одягу в My Designer?

  1. Економія часу — легко підшукати модель з певної тканини, потрібного кольору, фасону. Забудьте про багатогодинний шопінг.
  2. Доступність розмірів. Стандартна сітка і адаптація моделей під унікальні параметри вашого тіла.
  3. Відповідність вашим вимогам. За попередньою домовленістю можна переробити окремі деталі сукні (наприклад, прибрати декор).
  4. Комплектація костюмів. Додаткова спідниця або плаття, штани з такої ж тканини — в простому магазині цієї можливості не забезпечать.
  5. Повноцінний образ. Ви можете замовити пошиття одягу будь-якого фасону. До костюму підібрати блузку, до штанів сорочку з оптимальним принтом.
  6. Фіксована ціна. Вартість пошиття одягу на замовлення залежить від складності фасону, кількості витрачених витратних матеріалів, трудовитрат. Купуючи вироби з категорії готових, ви відразу бачите, скільки потрібно заплатити за конкретну модель.

Люксові тканини в готових нарядах

Пошиття одягу на замовлення передбачає попередній вибір матеріалів. В My Designer більше вітається спосіб пошуку стильних образів «модель + тканина». В ательє зібрано понад 200 видів тканин, налагоджено продуктивну співпрацю з великими салонами люксових матеріалів. Тут вважають, що краще витратити більше грошей на якісну тканину, а не на нашитий лейбл або бренд.

В арсеналі конструкторів My Designer варіативність тканин на основі бавовни, віскози, італійської вовни. Це ательє нового формату, де запропоновані моделі ідеально продуманого фасону і гармонійного поєднання матеріалів. Універсальна пастельна, монотонна палітра або строкаті, помітні принти, візерунки, флористичні мотиви — на люксових тканинах будь-яке оформлення виглядає доречно і красиво.

Купуючи готовий одяг, ви відразу оплачуєте вартість тканини і пошиття. Якщо ж вам потрібно спочатку вибрати тканину, потім з неї придумати модель, оплатити вартість витратних матеріалів потрібно попередньо. А за роботу платити при отриманні товару.

Дизайнерські луки на всі випадки

У My Designer вам можуть запропонувати стильний образ вже зараз. У категорії готових виробів зібрані моделі, які очікують відправлення в будь-яке місто України. Просто вибирайте потрібний розмір, зіставивши свої параметри з таблицею мірок. Так швидко пошити одяг на замовлення ви не зможете ні в одному ательє свого міста. А на сайті ще є можливість порівняти кілька образів, поєднувати верх / низ в різних варіаціях, скористатися послугами стиліста.

У каталозі немає однотипних нарядів, шаблонних моделей. Це авторські розробки досвідчених закрійників. Ідеальне поєднання матеріалів, скрупульозне опрацювання деталей, чітке виконання, відкритість до розробок індивідуальних ескізів під конкретні особливості фігури — все це при співпраці з My Designer. Після онлайн шопінгу ви точно будете виглядати стильно, оригінально, унікальні луки не дадуть вам зливатися з натовпом і виглядати шаблонно.

Ательє нового формату My Designer ✔️ індивідуальний пошив одягу - Львів, Україна
Контакт:
телефон: +380 67 198 26 61 email: admin@mydesigner.com.ua Адрес м. Львів, ул. Труша 10.
Персональний кабінет