Про нас

 • Індивідуальний пошив

  Індивідуальний пошив

  Твори! Будь унікальною! Цей сайт – то конструктор для твоїх ідей. Обирай модель – і до неї тканину, або навпаки – тканину – а тоді модель, яка пасує. Врахуй, що тканину потрібно оплатити до пошиття. Приблизну вартість виробу Ти побачиш при замовленні. Якщо Тобі підходить стандартний розмір (розмірну сітку та інструкцію, як правильно знімати мірки, можна побачити тут). Якщо ж Ти хочеш бути впевнена, що все буде точно по Твоїм параметрам - замовляй індивідуальні лекала. Пошиття виробу по індивідуальним лекалам буде коштувати в півтора рази дорожче - але повір - результат того вартий!

 • Для стилістів

  Для стилістів

  Створи свій капсульний гардероб! Цей сайт задумано як безкоштовний інструмент для стилістів. Якщо Ти зареєструєшся, тобі стануть доступні можливості додати обрану комбінацію "модель + тканина" в список улюблених. В персональному кабінеті є можливість створити капсули. При створенні капсул можна використати улюблені моделі і додати свої фотографії. Це може бути взуття, чи аксесуар, чи Твоя фотографія. Коли Ти складеш капсулу, тобі стане зрозуміло, як поєднуються речі по кольорам, по формам і текстурам. Ти можеш допомогти також і своїм клієнтам створити гармонійний образ.

 • Для магазинів тканин

  Для магазинів тканин

  Ми співпрацюємо з багатьма магазинами тканин, щоб наші клієнти мали якнайширший вибір тканин для реалізації своїх ідей. Наші партнери можуть надати інформацію про свої тканини - і ми розмістимо їх на своєму сайті. Для клієнтів ціна тканини лишається незмінною. Детальніше інформацію про формат співпраці для магазинів тканин можна отримати тут

 • Прозорість в розрахунку цін

  Прозорість в розрахунку цін

  При додаванні моделі в "улюблені" чи в "корзинку" відразу відбувається розрахунок ціни готового виробу. На електронну пошту приходить лист з поясненням розрахунку - яка сума відповідає вартості тканини, яка - вартості роботи. Деякі тканини є більш трудоємкими в процесі пошиття, тому вартість пошиття з різних тканин може відрізнятись.